Eurolift

O firmie

Dysponujemy wyspecjalizowaną kadrą pracowniczą, która w każdej chwili może Państwu pomóc w poradach technicznych, jak i w obsłudze wózków widłowych marki Linde. Posiadamy bogaty magazyn części zamiennych, z którego korzysta wiele firm, które nawiązały z nami stałą współpracę.

Posiadamy hale remontowe umożliwiające naprawę nawet kilkudziesięciu wózków, dysponujemy również lakiernią. Od grudnia 2003r. jesteśmy jedynym przedstawicielem firmy GUMASOL na terenie Polski w sprzedaży opon superelastycznych, czyli pełnych oraz białych przeznaczonych do przemysłu spożywczego. Po rozmowach z kontrahentami możemy Państwu przedstawić korzystną ofertę na oryginalne części do wózków widłowych marki Linde. Na terenie naszych zakładów przeprowadzamy remonty całych wózków jak również ich podzespołów:

karoserie sprzęgła przednie mosty zwrotnice koła zębate silniki komponenty hydrauliczne piasty orbitrole popmpy hydrauliczne chlodnice siłowniki podnoszenia siłowniki skrętu elementy zawieszenia zbiorniki paliwa siłowniki przechyłu i wiele innych... Na terenie naszego zakładu przeprowadzamy regenerację powyższych podzespołów, sprzedaż części zregenerowanych i nowych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy konserwacje wózków widłowych i rejestrację w Urzędzie Dozoru Technicznego. Nowe przepisy wymagają comiesiecznej kontroli państwa wózków a raz do roku kontroli UDT. Zdając sobie sprawę z nowych wymagań prawnych proponujemy Państwu stałą konserwację Państwa wózków w całym okresie ich żywotności.

Mamy nadzieję iż nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem i przyniesie obustronną, owocną i długotrwałą wspólpracę.

 

Dane naszej firmy

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Siedziba firmy: ul. Lubliniecka 3, 42-660 Kalety

NIP: 6452284329REGON: 277874164

Copyright 2018 Eurolift - Wózki widłowe, części i osprzęt.

  1. Polityka Cookies
  2. Polityka Prywatności
  3. projektowanie stron www.iPolska.com.pl